.

.

KJYF Телефон Случај за Vivo Y76 5G (6.58), со [3 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Vivo Y76 5G [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Црвена 9

KJYF Телефон Случај за Vivo Y76 5G (6.58), со [3 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU

мислење на клиентот:

DEN 2229.60
Достапност
Во достапна форма

❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Vivo Y76 5 G 6.58 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија.Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни. ❣【Школка Материјал : 】Донесе Премија TPU Материјали со одлична флексибилност кои обезбедуваат Извонредна носивоста, отпорност и шок апсорпција перформанси.Тоа исто така го спречува жиг, отпечатоци од прсти и ги чува чистотата за Vivo Y76 5 G случај. ❣【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за Vivo Y76 5 G.Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи оригиналниот изглед на телефонот, обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга. ❣【Целосна Заштита : 】На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги опфаќа за Vivo Y76 5 G најновите екранот, Малку застана на работ и рамка(повисока од објективот на камерата ) нуди за Vivo Y76 5 G максимална заштита и намалување на судирот штета од шокантни и пуштање. ❣【Ефикасна Услуга : 】имаме ефикасна и професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите