.

.

HHUAN Случај за Vivo Y55s 2021 (6.58) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка Телефон Маска, TPU Браник Школка Случај за Vivo Y55s 2021 - WM142

HHUAN Случај за Vivo Y55s 2021 (6.58) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка

мислење на клиентот:

DEN 2164.80
Достапност
Во достапна форма

1️⃣[[Компатибилен] : специјално Дизајниран за Vivo Y55s 2021 (6.58 инчи), црна Меки силиконски заштитни случај + 2 парчиња екран заштитник, ве молиме проверете модел на телефон внимателно при купување. 2️⃣[Школка материјал] : Употреба на високо-квалитетни Меки силиконски материјал, Има исклучително висока флексибилност, заштита на животната средина и да се спречи промена на бојата.Тоа може ефикасно да се спречи за Vivo Y55s 2021 од гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење. 3️⃣[Зајакнато Стакло] : Заштитна фолија може да се спречи екран гребнатини и експлозии.Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и е доволно силна за да се постигне 9 H цврстина.Дебелината е 0.3 mm и тоа обезбедува 100% одговор на екранот на допир ефект за Vivo Y55s 2021. 4️⃣[Тенок и Лесен] : Погоден за Vivo Y55s 2021, мобилен телефон случај + калено стакло филм, ултра-тенок и лесен дизајн, повеќе сила и голема флексибилност.Со висока чувствителност и јасност, користете една страна да се направи себе си удобно и да ви донесе гол метал искуство. 5️⃣[Сеопфатна Заштита] : поставените заштитни раб на телефонот случај спречува екран и камера од директно контактирање на површината.Меки силиконски материјал се намалува судир штета предизвикана од гребнатини и капки.Калено стакло филм може да се спречи екран гребнатини и експлозии, и да се обезбеди максимална заштита за Vivo Y55s 2021. Добредојдовте да ја посетите Силикони Телефон случај + Калено стакло со Заштитен филм Боја : Црна Компатибилни уреди : специјално Дизајниран за Vivo Y55s 2021, сите пристаништа и функции на телефонот можат да се користат без отстранување на телефонот случај.Заштитната маска е направен од високо-квалитет меки силиконски материјал, и мек материјал не ќе нула телефонот кога тоа се носи или отстрани.Тоа е еколошки, издржливи, шок-доказ и капка-доказ, и го штити телефонот од секојдневно носат и солза.Заштитен филм е направен од високо-квалитетни материјали и ултра-тенок дизајн обезбедува екран со висока дефиниција визуелно искуство и 100% екран на допир за одговор.По третман на калење технологија, цврстина е толку висока што 9 H.Експлозија-доказ технологија спречува заштитна фолија од chipping, и може да го спречи екран од гребење, капки, отпечатоци од прсти, вода знаци и други знаци за секојдневно носење.Пакување информации : 1 x Силикони случај. 2 x Нови калено филм. 2 x професионално чистење комплет.Комплетна услуга по продажбата механизам : -Ако имате какви било прашања или предлози за купување на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 12 часа.Ние им даде приоритет на задоволството на клиентите и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите