.

.

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung A20 Сина

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung A20 Сина

мислење на клиентот:

DEN 569.76
Достапност
Во достапна форма

P R O T E C T I O N 360° за Samsung A20 : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Samsung A20 од капки.Дизајниран во меки силиконски нова технологија стабилна и ултра-отпорни, за вашиот Samsung A20, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок апсорпција и вибрации.Погоден за вашиот Samsung A20 : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.D E S I G N & S T Y L E : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол од вашиот Samsung A20 како што се движите, - се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и на ред!.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена.Опуштете се и на ред!.PH26 – shockproof и ултра-отпорни заштитен браник за вашиот Samsung A20. Нејзините агли се зајакнат за подобро шок апсорпција и против секојдневниот опасности.Cut-испис овозможи слободен пристап до сите порти и на портите на вашиот Samsung A20. Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите