.

.

Ikiiqii Покритие за Ulefone Моќ Оклоп 13 случај Школка Меки Силиконски Црна Телефон Заштитна Случаи TPU + 9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник Филм Заштита-Ѕвезденото ?

Ikiiqii Покритие за Ulefone Моќ Оклоп 13 случај Школка Меки Силиконски Црна Телефон Заштитна Случаи TPU + 9H

мислење на клиентот:

DEN 162.72
Достапност
Во достапна форма

① За Ulefone Моќ Оклоп 13 (6.81 инчи) Тоа е целосно компатибилен со Ulefone Моќ Оклоп 13 премиум заштитна маска + 9 H цврстина премиум калено стакло. ② Телефон случај : За Ulefone Моќ Оклоп 13 анти-нула и трајни карактеристики не се лизга TPU направите вашиот телефон повеќе grippy. ③ Калено филм : за Ulefone Моќ Оклоп 13 Обезбедува добра заштита, масло и нула отпор. 9 H цврстина ултра-го исчистите екранот.Анти-дамка, без меурчиња. ④ За Ulefone Моќ Оклоп 13 заштитен ракав +9 H цврстина висок квалитет калено стакло 100% 1 : 1 вистинска машина Производ отворање на мувла.Сите дупки се точно и прецизно се исти.Според вашата нарачка + модел + шема + достава на адреса 1 : 1 : 1 : 1 внимателно го провери и пакет.Безбедна и сигурна испорака на дестинација. ⑤ За Ulefone Моќ Оклоп 13 висок квалитет на заштитна маска + висок квалитет на калено стакло, удобно и концизна, лесно да оптоварување и истовар, лесен за чистење на телефонот.Ние сме опремени со најдобрите логистика за пакет што сте го купиле, како и следење на информации на целата логистика процес ќе биде завршен до вас знак за тоа.Опис на производот : за Ulefone Моќ Оклоп 13 6.81 инчен мобилен телефон случај + 9 H цврстина зајакнато со заштитен филм, 100% 1 : 1 вистинска машина Производ отворање на мувла, наменети за специјални авион. (јас) : TPU домување ① Боја : црна ② Материјал : висок квалитет мека TPU силикони ③ Високо-квалитетни TPU телефон случај, едноставно, великодушни и удобно.Многу светла и лесна за носење, со цел за подобра контрола на вашиот телефон. ④The заштитна маска штити мобилен телефон, анти-триење, анти-тепа, анти-боење, анти-гребење. ⑤The заштитни случај го заштитува вашиот телефон и е како нова, како кога сте го купиле. (ii) : Калено стакло ☆ Боја : Јасно ☆ Материјал : H9 H цврстина igh-дефиниција висок квалитет на калено стакло со 9 ☆ Дебелина : 0.3 mm ☆ На зајакнато стакло екран заштитник е многу слатка, и филмот е фирма.На зајакнато филм прави екранот на телефонот лизгајте повеќе sensitively, непречено и јасно.Без меурчиња. ☆ Едноставна инсталација : Колку сте внимателни, можете да го направите тоа сами, и инсталацијата не е среќен.Пакување Листа ✧ 1 x нови за Ulefone Моќ Оклоп 13 заштитна маска ✧ 1 x нови за Ulefone Моќ Оклоп 13 калено стакло ✧ 1 x нови сува + влажно чистење комплет ✧ 1 X 3 ленти на лента Ние сме опремени со најдобрите логистика за пакет што сте го купиле, како и целата логистика следење на информации пакет ќе бидат доставени до вас, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците во пораката прозорецот за разговор, ние ќе ви послужи за вашето задоволство!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите