.

.

Клипови Sliver Петокрак Облик Метал Brads Декорација Embellishments Scrapbooking Brads 20pcs /Set

Клипови Sliver Петокрак Облик Метал Brads Декорација Embellishments Scrapbooking Brads 20pcs /Set

мислење на клиентот:

DEN 1192.80
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 20 Pcs brads Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!прозорецот.admin Account Id=232894368. 100% сосема нов и висок квалитет.Scrapbooking-Карта во донесувањето Одлуки свадба Занает.метал brads Мулти-функционални.Висок квалитет и мала тежина. 13667 повеќе Описи : 100% сосема нов и висок квалитет на Scrapbooking-Карта во донесувањето Одлуки свадба Занает метал brads Мулти-функционални Висок квалитет и мала тежина.Облик : Star Материјал : Метал Големина : 14mm x10mm(приближно) Боја : Silver Package вклучува : 20 Pcs brads Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Објектот специфики : број на Модел : /Тип : Other Material : Метал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите