.

.

Зајдисонца Жените Хана Високо-Половината Bottoms

Зајдисонца Жените Хана Високо-Половината Bottoms

мислење на клиентот:

DEN 912.00
Достапност
Во достапна форма

82% Најлон, 18% Spandex.Направени во САД или Увезуваат.Класичен Висока Половината Дизајн : На Зајдисонцето Одделува Хана Висока Половината Бикини Дното има ласкави се вклопуваат со ретро чувствуваат; прекрасен дизајн за претстојните бикини сезона; Костим врвот се продава одделно.Флексибилност : Ова ласкави бикини дното има најдоброто од двата света; Носат високи за да се обезбеди стилски ретро изглед, или да се свитка надолу на мека бенд за средината на пораст половината.Висок-Квалитет Одговара и Ткаенини : Шетаат на плажа или на базен, чувство на ладно и сигурни за вашиот следен одмор.Око-Фаќање на Детали : Кој појавување на предната и задната обоени обвивка; Изгледа прекрасно во овој префинет, класичен, безвременски костим за капење - дизајниран за вас во сончеви Калифорнија.Дојде да Пливаат со Нас : Зајдисонца Inc.специјализира во модерен одделува со беспрекорен одговара; да го Изберете вашиот омилен бикини, tankini, здолниште, или на дното од нашиот широк спектар на прекрасни графики и шарени материи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите