.

.

ViCherub Мажите Термички долна облека Постави Долго Џонс Руно Наредени Топло База Слој Thermals 2 Комплети за Мажи

ViCherub Мажите Термички долна облека Постави Долго Џонс Руно Наредени Топло База Слој Thermals 2 Комплети за

мислење на клиентот:

DEN 1711.20
Достапност
Во достапна форма

92% се УЛТРА-МЕКИ ПОЛИЕСТЕР И 8%SPANDEX : внатрешноста на топлинска долна облека е супер меки, удобни, и сит, но тоа не ги ограничите движењето на сите.Тие се удобно, топло, и боја-брзо по многу мие.Тие се вклопуваат совршено и кога температурите се блиску до или замрзнување ладна, тие се задржи доста топло.ДОБРО ВЛАГА WICKING И ПОТ ЕЛИМИНАЦИЈА : Кога ќе се испотени и топло од вежбањето, термички долна облека во собата може да се намали пот или било каква влага дека може да се случи од страна на wicking тоа далеку од кожата да се исуши побрзо, сите, додека, изолација од студ.ПОГОДЕН ЗА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА НОСАТ : Зимски, отворено работа, патување, кампување s ден, без разлика дали сакате да го поминат викенд надвор, одат на работа, или само оди на шопинг на студен попладне, нашата термички долна облека обезбедува дополнителен слој на изолација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите