.

.

Kuuleyn Индустриски Табела Светилка База, 220V E27 Гроздобер Светлина Држачот за Ѕид Светилка со Switch, Ноќни Светилка сопственикот за Дома Осветлување Оркестарот(Црна)

Kuuleyn Индустриски Табела Светилка База, 220V E27 Гроздобер Светлина Држачот за Ѕид Светилка со Switch, Ноќни

мислење на клиентот:

DEN 1166.40
Достапност
Во достапна форма

100% сосема нов високо квалитетна светилка сопственикот, не само издржливи и безбедни ѕид ламба, но исто така исклучителна декорација за вашиот дом.На сијалицата во држачот се карактеризира со ретро стил и исклучителна изведба, која е елегантен, модерен и уникатен.На E27 светилка сопственикот е лесно да се инсталира и ќе додадете ретро допре до секој дом декорација.Едноставен и класичната стариот приклучоци се погодни за стандард домаќинство светилки.Табела Светилка База може да се создаде романтична атмосфера, и на креативен дизајн носи еден вид на спокој и мир.На сијалицата во држачот може да се користи во дневна соба, спална соба, влез во салата, трпезарија, бања, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов и висок quality Material : Алуминиум, метал, сликарство coating Color : Црна, Сребро, Злато, Бронза (изборен)Номинална Напон : 220 VMax.Напон : 250 VMax.Wattage : 250 WSocket Тип : E26/E27 Shade : Нема светилка сенка, нема светлина bulb Size : Како слика shown Weight : 145g-160g Package се Вклучени : 1 * Светилка Носителот Белешки : ве Молиме имајте предвид, пакетот содржи само Светилка сопственикот, светилки покажа дека на сликата се само за слика цел дека ќе не се вклучени во пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите