.

.

DFKEA Шок Апсорбирање на Рака Целна Muay Тајландски Боречки Вештини Бокс Фокус Бокс Удар Обука Мат Ракавици

DFKEA Шок Апсорбирање на Рака Целна Muay Тајландски Боречки Вештини Бокс Фокус Бокс Удар Обука Мат Ракавици

мислење на клиентот:

DEN 2155.20
Достапност
Во достапна форма

Направена од високо квалитетни материјали кои се отпорни на влијанието, погоден за носене и трајни производи за употреба.Прилагодливи рака одговара на сите големини и fastens безбедно на вашиот зглоб.muay подлога бокс фокус.Поддршка mitts за лева или десна рака употреба.Дупки на mitts Помага да се задржи на раце ладилникот и се зголемува breathability.Мала тежина пена обезбедува супериорни шок absorbency додека ограничување тренер замор.Спецификација : Материјал : СТП Кожа + Пена Боја : Како што е прикажано на слики Size : прибл. 10.63" 7.87 х" х 1.97" Пакет Тежина : околу. 130g Количина : 1pc Пакетот Вклучува : 1 x Удар Подлога Само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите