.

.

Вратоврска Боја за Полнење, 32 Бои Ткаенина Боја Уметност Комплет, Сите во Еден Вратоврска Боја на Кошула Ткаенини Поставени за Деца, Возрасни и Групи со 2 Празно Scrunch

Вратоврска Боја за Полнење, 32 Бои Ткаенина Боја Уметност Комплет, Сите во Еден Вратоврска Боја на Кошула Ткаенини

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

32 Различни Тај-Боја Бои : ткаенина бои имаат 32 различни бои се врзуваат за деца или возрасни да изберете и потоа се меша да се создаде живописни за уникатен дизајн маици и ткаенини.Природни ткаенини, како памук е чест да се одлично прикажување на боја бои.Почетник-Пријателски : Нашата шарени вратоврска боја комплет опремен со чекор по чекор инструкции, само додадете вода за да ја активирате, која е лесно да се DIY вратоврска боја да се создаде живописни дизајн за маици и ткаенини.Вратоврска Боја Апликација : Можете да вратоврска боја на свој уникатен шарени модели на маици, дуксери, чорапи, фустани, суичери, панталони, фармерки, јакна, leggings, tote чанти, чевли, шалови, завеси,, pillowcases итн.исто така идеална активност за логори, за училишните настани, роденден партии, роденденски подарок за децата, лето или зима партии за деца или други групни активности.Не Токсични s го земе и да се создаде шарени живот !.Нашите големи вратоврска боја комплет вклучувајќи 32pcs стискаш шишиња (50мл), 32 торби на тај-боја, пигмент, 154pcs вратоврска боја комплет оперативни алатка.Нема потреба да се бара dazzled gadgets, на пазарот повеќе, ќе добиете сè за да започнете со боење ткаенини со нашите вратоврска боја за полнење.Можете да ја боја што ви се допаѓа и да се создаде свој бои со мешање на различни боја заедно!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите