.

.

Rit 13 1 Мл Пурпурна Држави Во Прав Боја

Rit 13 1 Мл Пурпурна Држави Во Прав Боја

мислење на клиентот:

DEN 139.44
Достапност
Во достапна форма

3-13. ДРЖАВИ-Прав Ткаенина Боја.Овој пакет содржи една кутија на боја или други ткаенини третман.Доволно за околу 1 lb сува тежина или 3 метри од средна тежина ткаенина.Се согласува да ASTM D4236. Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите