.

.

Zenacolor - Акварел Бои Поставени 80 Цевки – Пакет на 80x12mL за Платно, Хартија, Карта на Одборот

Zenacolor - Акварел Бои Поставени 80 Цевки – Пакет на 80x12mL за Платно, Хартија, Карта на Одборот

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ - Zenacolor акварел бои имаат висока концентрација на пигмент во секоја цевка која им дава светла, интензивна боја, а исто така ги прави повеќе отпорни на светлина.Тие се на база на вода, не-токсични, и да се исчисти лесно со сапун и вода - ова е совршено поставен за почетници и за деца боја проекти!.РАЗНОВРСНА АКВАРЕЛ БОИ - На Zenacolor акварел сет е идеален за полнење за почетник или студент, но, исто така, совршено палета за повеќе искусен изведувач.Оваа слика поставите работи одлично на платно, акварел хартија, хартија, или одбор.НЕСОГЛЕДЛИВИ МОЖНОСТИ - 80 цевки од акварел бои за уметници опфаќа широка палета на бои.Затоа што ние знаеме вашите креативни капацитети се без граници, Zenacolor вода се наслика поставен бои се меша лесно да понуди бесконечен спектар на можности.Сите што ви треба е боја четка и боја палета!.ОСЛОБОДЕТЕ ја ВАШАТА ИМАГИНАЦИЈА - Нашите колекции на 80 боја боја цевки е совршена боја палета за уметник и да сте.Ќе се најде на боја ви е потребно и ќе бидете во можност да се создаде ефект што ви се допаѓа со ништо повеќе од нашите бои и добар сет на акварел бои четки.ZENACOLOR ГАРАНЦИЈА - Затоа што вашата среќа е нашиот приоритет, ние нудиме "100% задоволство или вашите пари назад" гаранција на нашите боја материјали и бои се поставува за 30 дена по купувањето, како и на 2-годишно производителот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите