.

.

ARTEZA Метален Акрилна Боја, Бисер Арктикот Сина A738, 120 ml Торбичка, Високо Пигментирани & Исчезнат-Отпорни, Не-Токсични, за Уметници & Хоби Сликари

ARTEZA Метален Акрилна Боја, Бисер Арктикот Сина A738, 120 ml Торбичка, Високо Пигментирани & Исчезнат-Отпорни,

мислење на клиентот:

DEN 190.80
Достапност
Во достапна форма

Живописни, Металик Боја : без разлика Дали сте нови на акрилна слика или искусен изведувач, ова акрилна боја ќе се постави на оган до вашиот имагинација.Богата, Живописни Пигмент : Вашата Премиум Метален Акрилна Боја карактеристики непречено, високо пигментирани бои кој произведува вистина, во согласност нијанси.Идеален за платно сликарство, овие бои нема да избледи со текот на времето.Уверение Безбедно и Не-Токсични : Нема потреба да се грижите за токсичност со нашите Метален Акрилна Боја.Тоа е ACMI-сертификат за безбеден за вашите целосен мир на умот.Одлично за креативни луѓе, тинејџери и деца.Дизајнирана и Создадена од страна на Уметници : Тука во Arteza, ние се страстни за создавање на производи кои инспирираат.За нас, уметноста е израз на човечкото искуство.Тоа е причината зошто ние работиме за да ја направиме нашата уметност материјали достапни за сите луѓе.Ние се Грижиме За Нашите Клиенти : Ние сакаме да се осигурате дека имате големо искуство со нашите производи затоа што ние навистина се грижиме за нашите клиенти.Нашиот тим се стреми да создаде производи ние сме горди на.Ако имате било какви прашања поврзани со нашите производи, ве молиме да се допрат и ние ќе го направи тоа право.Стил : Бисер Арктикот Сина A738.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите