.

.

SOBOWO Смешно Зборови Бебе Бебе Bodysuit Едно Парче Кошула за Новороденче Девојчиња Момчиња

SOBOWO Смешно Зборови Бебе Бебе Bodysuit Едно Парче Кошула за Новороденче Девојчиња Момчиња

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Смешни bodysuits rompers е направен од 100% памук, удобно и мека, која е нежна за бебешка кожа и еколошки на бебето тушеви и совршен подарок.Предвремени затворање.Едно парче тетка бебе облека функција слатка изреки ќе го сакам, овој bodysuit вели : "Мојата Тетка Е КАКО мајка ми, НО Кулер" и доаѓа во 0-3 месеци големина, краток ракав дизајн за лето.Вклучува : 1pcs бебе момче onsies смешно, бебе, бременоста соопштение onsies - новородените смешно rompers се посебно направени за бебињата, тоа е олеснување на промените бебето пелена.Auntie бебе облека девојка карактеристики круг на рамениците и предвремени затворање, не треба да губите време на облекување на вашето бебе во облека со тешка патент или прилепува, tag-слободен етикета во внатрешноста на вратот за дополнителна удобност.Бебе девојка доаѓа дома облека се совршени за многу прилики на вашето бебе може да се носат за роденденската прослава, playwear, забава, одмор, неврзан ден, симпатична бебе фото-пука, спорт, за спиење.Белешки : нашата симпатична бебе облека употреба 3 D печатење, и се произведуваат со еко-пријателски бои, кои се безбедни за вашето бебе е деликатна кожа и за животната средина. *Смешно зборови како "Мојата Тетка : Ме Сака/Е Прекрасно/Е најдобрата досега/на сите погоре" печатени црно бебе кратко sleeve bodysuits, смешни onsies направи оваа romper толку симпатична и уникатен во лето, на пролет, есен, зима. *Мода и симпатична црна новородено бебе babys bodysuit, краток ракав jumpsuit со предвремени затворање се посебно направени за бебиња, мојата тетка ме сака бебе облека се олесни на промена на доенчиња пелена. *Едно парче смешно бебе облека, дише и мека 100% памук, совршено удобно против деца деликатна кожа за добра бебе туш подарок. *Мојот auntie ме сака бебе облека се три crotch прилепува затворање го прави погодно за брзо менување пелена и лесно облекување. *Смешно бебе onsies се nickle-слободен копчиња и tagless дизајн додаде удобност за babys чувствителна кожа. *Бебе onsies смешно изреки се совршени за причинско носат, играње надвор, фотографија, sleepwear, како што е нашата бременоста соопштение со семејството.SOBOWO е професионална 3 D испечатени облека бренд со нашата 3 принципи на иновации, вредност и квалитет.Смешно симпатична onsies може да донесе мали деца меки и удобни чувства на секој дневно се носат, го прави вашиот бебињата повеќе атрактивни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите