.

.

Bobbin Случај Замена за Пејач 7035 Машина за Шиење - Компатибилен со Пејачот #421326

Bobbin Случај Замена за Пејач 7035 Машина за Шиење - Компатибилен со Пејачот 421326

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 7035 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ја вашата машина за шиење работа како сосема нов.Погодна за разни видови на апликации за шиење.Во голема мера ја зголемуваат својата ефикасност и да се обезбеди проекти изгледаат професионално.Компатибилен со Пејачот #421326.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите