.

.

Wella Koleston Совршен Innosense Трајна Боја На Косата 9/1 Многу Мала Русокоса Пепел 2 Унца 60 Milliliters

Wella Koleston Совршен Innosense Трајна Боја На Косата 9/1 Многу Мала Русокоса Пепел 2 Унца 60 Milliliters

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

Wella Koleston Совршен Innosense Трајна Боја на Косата 9/1 Многу мала Русокоса Пепел 2 Унца 60 Milliliters Wella Koleston Совршен Innosense е формулиран без PPD & PTD, што го прави погоден за луѓето со алергии и нетрпеливост.Тоа е првиот постојан боја од ваков вид да се добијат Европски Центар Алергија Фондација за Истражувања печат на одобрување!Ова е формулиран со МЕНЕ+, пробив боја технологија за состојка-свесни клиенти.Пет нови нијанси инспириран од земјата, минерални и камен.МЕ+ во присутни во Чисто Природни, Богати со Природни, и Длабоко Browns на Koleston Совршен Innosense бренд.Таа има одличен опсег на 27 богатата, енергична и intermixable нијанси за широк спектар на бои услуги.Една формулација за долгорочната сива покриеност, интензивна различни бои, и 100% сигурен боја резултати, дури и на greys! *Ова е професионален производ и треба да биде користен само од страна на обучени поединец.Продавачот не е одговорен за било неповолен исход што произлегуваат од употребата на овој производ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите