.

.

DEVOPS 2 Пакет Мажите Термички Долги Ракави Кошули Компресија

DEVOPS 2 Пакет Мажите Термички Долги Ракави Кошули Компресија

мислење на клиентот:

DEN 641.04
Достапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање.Не Кајгана. 90% Полиестер, 10% Spandex. 【Ултра Мека затвори-фитинг стил не се подобри во задржување на телесната температура за да се задржи топло. 【Разноврсна Перформанси】 Термички Блузи со ултра мека рака чувство и топлина-задржување е добра опција за време на различни затворен активности, отворено екскурзија и рекреативни активности. 【Лесно Се Грижи】 Машина Перат.Топлинска Техника Руно Ткаенина обезбеди зголемена топлина и топлинска изолација.На 4-начин се Водат обезбедува одлична еластичност и цврстина за максимална мобилност.Се применува на 3 D ергономски моделот што приоритети слободно движење и удобност.Се конвертира влага за да се загрее.Се зголемува топлина и протокот на крв.Материјал : Полиестер 90%, Spandex 10% (Руно Наредени)ве Молиме обратете се до големината на табелата за да го изберете вашиот големина.Ако имате проблеми со изборот на големината, ве Молиме погледнете на други клиенти големина повратни информации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите