.

.

BALEAF Млади Момчиња/Девојки со Термички Компресија Спортски Маици Долг Ракав Руно База Слој Екипажот Вратот

BALEAF Млади Момчиња/Девојки со Термички Компресија Спортски Маици Долг Ракав Руно База Слој Екипажот Вратот

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

92% Полиестер 8% Spandex丨Thermal Руно.Се повлече На затворање.Еластичен термички ткаенина со брусен лагер за топлина и snugness.Мазна, chafe-слободен flatlock цвест изградба.Crewneck дизајн, полесно за вашите деца да се стави маица на. 4-Начин strench материјал овозможува голема опсег на движење; Влага wicking материјал ви држи кул.Совршен за фудбал, бејзбол, лакрос, скијање и други активности во текот на зимата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите