.

.

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Mens Зима и Топло, Термички долна облека Кратко Sleeve Вест Топ Маица

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Mens Зима и Топло, Термички долна облека Кратко Sleeve Вест Топ Маица

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 53% Полиестер, 47% Памук.Топлина на Носителите на Топлинска долна облека - Достапно во 2 бои; Бела и Сива & 4 Големини S-XXL, ова е термички долна облека кратко sleeve кошула, долг ракав врвот и bottoms се исто така достапни одделно.Одлично се вклопуваат - Со поддршка одговара и технички изградба, ова термички долна облека одговара на вашиот природен контури и обезбедува супер удобен и лесен-за-носат одговара.Раслојување - Ова термички долна облека е одлична за раслојување, како на тенок одговара и леснотијата на движење кога се носи.Ќе ви даде дополнителен слој на топлина под својата облека кога еден слој не е доволно. 0.45 TOG - висок TOG оценка значи дека оваа облека ќе ви се задржи топло во најстудените пати.TOG е оценка за текстил способност да се задржи топло - на повисоко TOG на повеќе ефективни облека е во имајќи топло.Мека на Допир - Направени со мека памучна, оваа облека е супер удобно и мека кога се носи.Адвокатско Термички долна облека Врвот Топлина Носителите на Топлинска изградба има повеќе топол воздух блиску до кожата, имајќи потоплите за подолго време.Овој сет на топлинска долна облека е совршено поставен за раслојување, како и на нејзините лесно монтирање дизајн за под вашиот облека за непречено тенок фитинг термички база слој за постудено дена, каде што еден слој не е доволно!Оваа термички долна облека поставите има TOG оценка на 0.45, додавајќи дека од клучно значење дополнителен слој на топлина.На повисоко TOG подобро облека ќе ви се задржи топло.Ребрести изградба на оваа термички долна облека, и е дизајниран така што лесно форми на тела природни контури - помага да се обезбеди најдобро одговара можно да се прави тоа, одвај се забележува под облеката.На база слој е направен од памук богата мешавина, која ви дава најмногу природна мекост и топлина за целодневно носење.Оваа маица е подолга должина на телото, така што вест е во можност да навивам и да престане во ладна drafts (недовршени).Тоа, исто така, има лесна тело со што се намалува ризикот од иритација за целиот ден удобност.Термички долна облека поставите доаѓа во 2 бои (Сива и Бела), и таму се појавување bottoms и долг ракав кошула, исто така, се достапни во различни огласи.Ние исто така нудиме женска големини/бои.Дополнителни Детали за Производот -Термички Кратко Sleeve Топ - 4 Големини - 2 Бои - Супер меки & удобно - Ребрести изградба - Памук Богати со Лесна тело - Подолго должината на телото - Екстра топло - 0.45 TOG - Долго џонс исто така достапни - Женска големини на располагање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите