.

.

Carhartt Мажите K87 Workwear Кратко Sleeve Т-Маица (Редовни и Голема & Високи Големини)

Carhartt Мажите K87 Workwear Кратко Sleeve Т-Маица (Редовни и Голема & Високи Големини)

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% памук (влакна содржината се разликува според боја).Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Rib-сплетам екипажот вратот.Лабава Одговара маици се сече на поголеми со roomier се вклопуваат во градите и рамениците.Лабава Одговара, претходно позната како Оригиналниот Одговара, е етикета ажурирање во името само.Лабава и Оригинална големина и се вклопуваат останува иста.Акциите може да се разликуваат во етикетирање.Претходното Име на Производ : K87 Workwear Џеб Кратки Ракави Т-маица.Лево-градите џеб со пораби на Carhartt етикета. 100% памук (влакна содржината се разликува според боја).Машина за миење.Увезени.Ќе се направи вашата работа.Треба маица која врши својата работа кога ќе се наведнувам, дофат, се водат, ползиме, и работат на вашиот задник надвор.Еве ја. 6.75-Унца, 100% памук џерси поврзана оригинални одговара удобно rib-сплетам јака погодно левиот џеб на градите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите