.

.

Сиера Авто Блузи Конвертибилна Врвот Замена за Mazda Miata MX5 1990-2005, Cabrio Винил, Црна, Пластичен Прозорец

Сиера Авто Блузи Конвертибилна Врвот Замена за Mazda Miata MX5 1990-2005, Cabrio Винил, Црна, Пластичен Прозорец

мислење на клиентот:

DEN 5256.00
Достапност
Во достапна форма

Фабриката стил cabrio винил со намалување на автоматизиран компјутерски водена опрема за прецизни модели.Материјалот е премиум 38 оз.Cabrio Жито Винил за тоа оригиналниот изглед и чувство.Прозорецот е DOT оценет и е топлина запечатени до Врвот за издржливост.Прозорецот е ОЕМ квалитет притиснете полски пластика за подобри видливоста.Stitched со појавување на бои со користење на најдобрите царински полиестер теми.Прво Квалитет Cabrio Винил.Украсени со master занаетчии.Автоматски прецизно сечење.Stitched со појавување на бои.Користи најдобрите царински полиестер теми.ТОЧКА одобрени пораби-во Пластичен Прозорец.Топлина Запечатени шевовите за дополнителна сила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите