.

.

Sony Blu-ray DiscTM Играч бдп прикажува големи-BX2

Sony Blu-ray DiscTM Играч бдп прикажува големи-BX2

мислење на клиентот:

DEN 1920.00 -67 %
DEN 5759.76
Достапност
Во достапна форма

Игра Blu-ray Диск филмови во Полн HD 1080p.BD-Live подготвени (бара USB флеш меморија).Dolby True HD и dts-HD Master Аудио декодирање.Длабоко боја на производството и х.v.Боја поддршка (HDMIv1.3).Quick start-up мод (appox. 6 секунди).Уживате во Blu-ray Диск филмови во Полн HD 1080p квалитет и пронаоѓа вашиот постоечки Двд-а да близина на висока дефиниција со Sony бдп прикажува големи-BX2 Blu-ray Диск плеер.Се поврзете на Интернет и пристап бонус интерактивни функции на BD-Live-от Blu-ray Диск филмови [надворешната меморија (се продава одделно) е потребна], и искуство зашеметување, high definition audio со поддршка за подобрено аудио формати, вклучувајќи Dolby True HD и dts-HD Master Audio.HDMI кабелот вклучен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите