.

.

Goovis Д3 Преносни Blu-ray 4K Media Player,HDMI Streaming Media Player,Bluetooth 4.1 Media Player Контролер за Goovis G2 Слушалки/Goovis ПРО Слушалки/HDTV/Проектор,и др

Goovis Д3 Преносни Blu-ray 4K Media Player,HDMI Streaming Media Player,Bluetooth 4.1 Media Player Контролер

мислење на клиентот:

DEN 5880.00
Достапност
Во достапна форма

Answer : ___________________________ NOTE : GOOVIS Д3 КОНТРОЛЕР САМО да е,НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ СЛУШАЛКИ!Тоа може да биде поврзан со Goovis Слушалки,hd телевизор,Компјутер,Проектор,и др.Преносни Blu-ray Media Player, со компактни димензии и мала тежина, ви овозможува да гледате 3 D Blu-ray филмови и други видеа со импресивни кино искуство, насекаде, во секое време.Новата 3 D Blu-ray Искуство : Моќен видео декодирање капацитет за точка-до-точка на екранот додека игра 3 D Blu-ray филмови.Повеќе реални, повеќе стерео, повеќе од импресивен. 4 K + HDR Одлична Визуелна и Квалитетот на Сликата : 4 K Ултра Висока Дефиниција (HD) носи јасна и природни визуелни искуства.Висок Динамички Опсег (HDR) обработка на сликата ви дава одличен квалитет на сликата, со посветла, повеќе реални бои и поголеми детали.Smart боја 3.0 Екранот Обработка на Моторот : Одлична боја за управување на системот.Жива повторното појавување на боја слоеви.Таписерии и живописни бои изразување.Лесен Пристап до Масивна Онлајн Видео Содржина : GOOVIS Д3 Controler може да поддржи повеќе видео, аудио и формати сега.Особено новиот видео скалирање алгоритам за поддршка на видео текст формати со различни резолуции и во повеќе формати. 2 X2 двојна антена,двојно transceiver.Висока брзина на безжичната мрежа.Стабилен пренос.Мазна онлајн гледање.Контролор тежина : Околу 7.62 оз (околу 216g).Работата време : Околу 6 часа.Полнење порта : USB-В порта.Полнење напон : DC 5 Volt/2 A.Меморија : 2 GB RAM меморија/32 GB Внатрешна Меморија.Обработка На Слика:Smartcolor3.0,HDR10 и HLG,од страна на по-страна 3 D,на Врвот и на Дното на 3 D,Рамка Пакување 3 D.Преносни Blu-ray Медиа Плеер може да се поврзе со Goovis Слушалки,hd телевизор,Компјутер,Проектор,ви овозможува да гледате 3 D Blu-ray филмови и други видеа со импресивни кино искуство, насекаде, во секое време.Моќно видео декодирање капацитет за точка-до-точка на екранот додека игра 3 D Blu-ray филмови.Повеќе реални, повеќе стерео, повеќе од импресивен. 8000m Ah голем капацитет на батеријата овозможува долго траење на батеријата, овозможувајќи им на репродукцијата на висок квалитет на аудио и видео содржини. 4 K Ултра Висока Дефиниција (HD) носи јасна и природни визуелни искуства.Висок Динамички Опсег (HDR) обработка на сликата ви дава одличен квалитет на сликата, со посветла, повеќе реални бои и поголеми детали.Поддршка Micro-SD картичка, USB флеш диск и до 4 T мобилни HDD.Репродукцијата е можно од вашиот сопствен преземени датотеки зачувани во повеќе тип надворешни уреди за складирање.Поддршка на Андроид 7.0 OS, GOOVIS Д3 служи како мулти-апликации порталот, овозможување инсталација на различни трети лица Апликации за видео гледање, игра на улоги, па дури и за учење и образование.Поддржува Bluetooth тастатура, глувче, звук опрема, приклучок за слушалки и слично.Насочуваат, играње методи.Повеќе компатибилен.Dual Band 2.4/5 GHz Безжична AC Мрежа. 2 X2 двојна антена,двојно transceiver.Висока брзина на безжичната мрежа.Стабилен пренос.Мазна онлајн гледање.Answer : ___________________________ NOTE : GOOVIS Д3 КОНТРОЛЕР САМО да е,НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ СЛУШАЛКИ!.Контролор тежина : Околу 7.62 оз (околу 216g)Работата време : Околу 6 hours Charging порта : USB-C port Charging напон : DC 5 Volt/2 AStorage : 2 GB RAM меморија/Внатрешната Меморија 32 GBImage Обработка:Smartcolor3.0,HDR10 и HLG,од страна на по-страна 3 D,на Врвот и на Дното на 3 D,Рамка Пакување 3 D.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите