.

.

Планината Адамс Плута Јога Блок, Трајни Фирма Поддршка со Удобноста Зафат Рабови, Pack 2

Планината Адамс Плута Јога Блок, Трајни Фирма Поддршка со Удобноста Зафат Рабови, Pack 2

мислење на клиентот:

DEN 518.40
Достапност
Во достапна форма

ОДРЖЛИВО ИЗВОРИ : Ова јога блок е составен со природна плута собрани од одговорно успеа шуми.УДОБНОСТА ЗАФАТ : Beveled рабови и големи димензии направи блок полесно да се одржи; блок мерки 4 од 6 до 9 инчи.НЕ се ЛИЗГА БЛОК : Плута зафат е подобрена со влага, што го прави ова јога блок безбедно за употреба, дури и со жешка јога.ЦВРСТА ПОДДРШКА : Плута јога блокови се поцврсти од пена блокови и да се обезбеди одлична поддршка, па можете да пристап нови пози со доверба.ПРИРОДНИ ИЗДРЖЛИВОСТ : Овие плута блокови се дизајнирани да траат многу години, со право на нега и природно се борат несаканите мириси.Димензии : 9in x 6in x 4in.Тежина : од 2,5 кг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите