.

.

Tantisy Жените Ноќта На Вештерките Качулка Sweatshirt Кенгур Џеб Долги Ракави Есен Грб Лесни Тиква Печати Pullover Врвот

Tantisy Жените Ноќта На Вештерките Качулка Sweatshirt Кенгур Џеб Долги Ракави Есен Грб Лесни Тиква Печати Pullover

мислење на клиентот:

DEN 281.52
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Високо-бод густина, па тоа трае подолго без pilling.Повод : Пролет, Есен, Зима, Отворено, Дневно, Повремено, Клуб, Спортски.Уникатен дизајн : буци топло outwear грб, мека fuzzy руно, висока lapel јака, преголеми дечко одговара, половина zip нагоре, пространа странични џебови, боја блок plaid шема, baggy основните јакна палта, slouchy стил.Боја Напомена : Поради следење на поставки, следење на пиксели дефиниции, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.сепак, боите се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои.Женска Crewneck Долг Ракав Sweatshirt Секојдневен Солидна Pullover Лесни Блузи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите