.

.

Снегулките Помине Уметност Сјајот Sequins, 3D Holographic Помине Блеска Ласерски Зима Божиќ Нокти Sequins, Ноктите Снабдување Бронзирање Paillette Confetti за Помине Уметност Нокти Сов?

Снегулките Помине Уметност Сјајот Sequins, 3D Holographic Помине Блеска Ласерски Зима Божиќ Нокти Sequins, Ноктите

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

❄️【Количество】: 6 кутии Снегулки помине sequins има 6 различни бои.Можете да изберете различни бои за декорација на нокти, кој може да го подобри сјај и да се создаде различни блескави ноктите дизајни.Одличен избор за Зима, Божиќните и секојдневниот живот помине уметност decors. ❄️【Божиќ Снегулка Дизајн】:Снегулка помине сјај за празнична, забава, забава настан карневал стил, создаде забава шминка ефект, повеќе погодна за есен или зима нокти декорација.Ласерски снег помине уметност sequins се прилично помине уметност украси колекции.Работи одлично на голи ноктите, на доградба на акрилни нокти, ув гел лак и сл. ❄️【Светкавиот Ефект】: Покажуваат различни светол ефект од различни агли, Особено погоден за лица, Божиќ и свадби, Погоден за вашето лице, тело, око сенки, усните, образите, шминка, нокти уметност, и повеќе; или украсете го вашиот мобилен телефон е случај, очила, картички, DIY, телото уметност, итн. ❄️ 【Безбедност и Специјални Изненадувања】: Помине sequins се безбедни, еколошки, не-загадувачките и безопасно.Не предизвикува оштетување на кожата, дури и чувствителна кожа, секој производ е спакуван во посебна мрежа за лесен за складирање и за носење.Вие само треба да се отвори на моделот на мрежа да биде украсена. ❄️【По-продажбата на услугата】 : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите