.

.

Итни Вреќа за Спиење, Перат ЈП Материјал Авантура Вреќа за Спиење Вреќа за Спиење Кампување Вреќа за Спиење Еднократно Вреќа за Спиење Топла за Кампување Пешачење ?

Итни Вреќа за Спиење, Перат ЈП Материјал Авантура Вреќа за Спиење Вреќа за Спиење Кампување Вреќа за Спиење

мислење на клиентот:

DEN 278.40
Достапност
Во достапна форма

Кога кампување, тоа може да се користи за да се зајакне правец на заштита ефект надвор од вреќа за спиење.Обновливи за долго време се користи, внимателно пати со цел да се користи повторно.Компактен и практичен, мали виткање големина, удобен за носење.Усвојување на прва помош портокалова боја, полесно да помогне во спасување на луѓето брзо ќе те најдат.Направени на ЈП материјал, кој може да се одразат на топлина назад кон тело, со цел да се задржи топло.Со овој итни вреќа за спиење се уште може да го задржи подалеку од студ.Направени на ЈП материјал, кој може да се одразат на топлина назад кон тело, со цел да се задржи топло.Со овој итни вреќа за спиење се уште може да го задржи подалеку од студ.Обновливи за долго време се користи, внимателно пати со цел да се користи повторно.Кога кампување, тоа може да се користи за да се зајакне правец на заштита ефект надвор од вреќа за спиење.Усвојување на прва помош портокалова боја, полесно да помогне во спасување на луѓето брзо ќе те најдат.Компактен и практичен, мали виткање големина, удобен за носење.Погоден за диви истражување, истражување, патување и други активности на отворено.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : ЈП Тежина : Околу. 125g / 4.4 оз Големина : Прибл. 210 * 90cm / 82.7 * 35.4 во Боја : Портокал Пакет листа : 1 * Вреќа за Спиење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите