.

.

Gooseneck Маса Светилка, со USB Полнењето 5 Нивоа на Осветленост за Мемориска Функција Практично ДОВЕДЕ Маса Светилка, Убава Боја Начини за Кревет Дома Биро Канцеларии

Gooseneck Маса Светилка, со USB Полнењето 5 Нивоа на Осветленост за Мемориска Функција Практично ДОВЕДЕ Маса

мислење на клиентот:

DEN 2124.00
Достапност
Во достапна форма

Широка примена сценарија, може да се користи во масите, ноќни, канцеларии итн.Производот е опремен со полнење кабел, кој може да се напојува со мобилен напојување или адаптер.Користење на дијамант‑намалување на светилка носителот дизајниран, убаво и практично.Овој производ усвојува авто‑заклучување копче за префрлување, што е повеќе безбеден и сигурен.Табела светилка е флексибилен, во мали димензии, лесно да се носат и лесен за употреба.Функција : 1. Производот е опремен со полнење кабел, кој може да се напојува со мобилен напојување или адаптер.2. Табела светилка е флексибилен, во мали димензии, лесно да се носат и лесен за употреба.3. Овој производ усвојува авто‑заклучување копче за префрлување, што е повеќе безбеден и сигурен.4. Користење на дијамант‑намалување на светилка носителот дизајниран, убаво и практично.5. Широка примена сценарија, може да се користи во масите, ноќни, канцеларии итн.Спецификација : Предмет Тип : LED Биро Lamp Material : PSFunction : Употреба на маса, мала големина, многу practical Size : Прибл. 36.4 x 9.8 x 6,9 см / 14.3 x 3.9 x 2.7 во (светилка е подготвен да најдолг големина)Батерија Тип : 3 x AA батерии (дадени без батерии)Пакет Листата : 2 x Биро Lamp2 x USB Кабел(1 Lamp+1 cablu USB/Set)Пакет Листата : 2 x Биро Lamp2 x USB Cable Note : Прирачник за мерење, за повикување само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите