.

.

UXZDX Едноставна Лист Кристал Табела Ламба за Дневна Соба Дизајнер Железо Ноќни Ламби Спалната соба Светилка

UXZDX Едноставна Лист Кристал Табела Ламба за Дневна Соба Дизајнер Железо Ноќни Ламби Спалната соба Светилка

мислење на клиентот:

DEN 13963.20
Достапност
Во достапна форма

Димензии : 40cm во дијаметар и 68cm во висина.Тежина : 5kg.Боја : златна абажур.Материјал : железо, стакло.Зрачењето област : 5-10 метри квадратни.Димензии : 40cm во дијаметар и 68cm во висина.Тежина : 5kg.Боја : златна абажур.Материјал : железо, стакло.Зрачењето област : 5-10 метри квадратни.Процес : electroplating хардвер, рачно изработени крпа капак.Напон : 110 V-240 V.Извор на светлина : E27*1.Применливи толпата : јавноста.Стил : едноставна.Примена : студија соба/менза/дневната соба/спалната соба/кревет.Светилки се исто така големи подароци за семејството и пријателите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите