.

.

Време Присуство на Часовникот K40 Linux Систем TCP/IP USB РБС Биометриски Отпечаток Време Присуство Вратата Контрола на Пристап Систем со Изграден во Батеријата Вработен ?

Време Присуство на Часовникот K40 Linux Систем TCP/IP USB РБС Биометриски Отпечаток Време Присуство Вратата

мислење на клиентот:

DEN 1300.80
Достапност
Во достапна форма

Нелогичен и зачудувачки UI.Интерфејс за работа ја донесува modularized hierarchial дизајн.Поедноставно, подобро, и повеќе логички.Продавници до 1,000 отпечатоци и 80,000 евиденција.Побрзо појавување на ветер : помалку од 1 секунда.Функција : K40 едноставна време присуство терминал.Таа носи безброј изненадувања, вклучувајќи зашеметување GUI, рок-цврста стабилност, брз matchingspeed и expandability.Корисниците може лесно да управуваат со податоци со вмрежување K40 преку TCP/IP, USB-Домаќин или USB Клиентот.Што е најважно,сите функции се уште може да работи во вмрежување држава.K40 е компатибилност со различни видови на USB флеш дискови andformer ПАКЕТИ.U може да се добие excel извештај директно од USB флеш дискови зависи од РБС функции.Таа, исто така поддржува data backup andretrieve за да се избегне ризикот од случајно бришење.Тоа промовира отпечаток време и посетеност менаџмент на следното ниво Ќе canget најдобар на бенефиции од K4028 TFT колор дисплејот на Екранот.Спецификација : Отпечаток Капацитет : 1,000 Картичка Капацитет : 1,000(Изборен)Трансакција Капацитет : 80,000 Хардверска Платформа : ZML60 Sensor : Оптички Sensor Algorithm Верзија : Прст v10.0 Communication : TCP/IP,USB-host Optional Функции : ID/IC/КРИЕШЕ, веб сервер, печатач, 9 цифра ID на корисникот, ADMSDisplay : за 2,8 инчен TFT Screen Access контрола интерфејси за : 3rd Партија Електрична Брава, Вратата Сензор, Излезете Копче, Алармот излез, Помошни Input Operating Температура : 0 C - 45 COperating Влажност : 20%-80%Напојување : 5 V DC 0.8 APackage Листата : Време Присуство x 1.

Клучни карактеристики

Fingerprint Capacity:
1,000
Card Capacity:
1,000(Optional)
Transaction Capacity:
80,000
Hardware Platform:
ZML60
Sensor:
Optical Sensor
Algorithm Version:
Finger v10.0
Communication:
TCP/IP,USB-host
Optional Functions:
ID/IC/HID, Webserver, printer, 9 digit user ID, ADMS
Display:
2.8 inch TFT Screen
Access control interfaces for:
3rd Party Electric Lock, Door Sensor, Exit Button, Alarm output, Auxiliary Input
Operating Temperature:
0 C- 45 C
Operating Humidity:
20%-80%
Power Supply:
5V DC 0.8A
Package List:
Time Attendance x 1 :

Им се допаѓа и на купувачите