.

.

GG Гранд Општи 67871 Хром, Пластика Купола Светлина Рамки за Kenworth Стапче Т 2006+

GG Гранд Општи 67871 Хром, Пластика Купола Светлина Рамки за Kenworth Стапче Т 2006+

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Се вклопува Kenworth модел W & T, 2006 година и подоцна.Се продава од секој.Големиот Општ е водечки производител и дистрибутер на висок квалитет на камион додатоци со широк избор на ТОЧКА одобрени осветлување производи, chrome додатоци и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите