.

.

В. В Ponycap Црисс Крстот Неуредна Пунџа Страна Копчето за Маска Прилагодливи Бејзбол Капа

В. В Ponycap Црисс Крстот Неуредна Пунџа Страна Копчето за Маска Прилагодливи Бејзбол Капа

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Копче затворање.Изработени од 100% памук со прилагодливи кука страна копчето за да јамка уво стрингови од маска, наместо на ушите за да се избегне непријатно затегнување.Едноставно се повлече за коса преку слот и да се прилагоди саканиот стил, дури и погоден за човекот бухти.Одлична за сите сезони и обезбедува сенка додека работи брзо errands, маратони, уживајќи активности на отворено.Престој на отворено заштитени со стил, прилагодување висок неуредна пунџа или ниска конска опашка без никакви непријатни чувства околу ушите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функционална, но стилски капа и конечно ослободување на ушите, а носи маска!Велат дека нема повеќе да го непријатно назад на еар со затегнување од лицето маска!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите