.

.

Планината Hardwear MHW Логото возач на камион Шапка

Планината Hardwear MHW Логото возач на камион Шапка

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

87% Акрил, 11% Волна, 2% Elastane.Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.СТИЛ : Екран печатени исконски MHW лого дизајн.Со својата удобно средината на круната возач на камион одговара, и стилски дизајн, оваа шапка е совршен секојдневна облека.ОДГОВАРА : Жените средината на круната возач на камион одговара, со mesh назад.ИЗГРАДБА : 6 панел шапка направени од памук twill материјал (98% памук и 2% elastane).ЗАТВОРАЊЕ : Snap назад затворање, лесно прилагодлив, па можете да обезбеди совршено се вклопуваат.ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ограничена Доживотна Гаранција ги покрива дефектите во материјалите и изработката на практични животниот век на Планината Hardwear бренд производи произведени од страна на Планината Hardwear.Спојување на неспорен и сигурна мрежа, поддржан капа со нашето време-тестиран логото, на MHW Логото™ возач на камион Шапка е комбинација на две класици да се создаде еден супер-класичен капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите