.

.

Жените за Адут 2020 Розова Изми Црни Букви Памук, Везени Шапка Капа

Жените за Адут 2020 Розова Изми Црни Букви Памук, Везени Шапка Капа

мислење на клиентот:

DEN 189.12
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Извезена мека памучна смеса е класичен опуштено одговара капа.Карактеристики на квалитет на везови, stitched претходно биле вклучени за вентилација.На капа е завршена со Кука & Јамка прилагодливи затворање.Увезени.Една големина одговара на повеќето.САД Продавачот, брза испорака!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите