.

.

Класичен Прост Конска Опашка Неуредна Висока Пунџа Headwear Памук Прилагодливи Возач На Камион Мрежа Сјајот Капа За Бејзбол Капа

Класичен Прост Конска Опашка Неуредна Висока Пунџа Headwear Памук Прилагодливи Возач На Камион Мрежа Сјајот

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Конска Опашка Висока Неуредна Пунџа Бејзбол Прилагодливи Капа.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Една Големина Прилагодливи за Да Одговара на Повеќето Големини.ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Ова е вашиот секојдневен капа за сите прилики.КАРАКТЕРИСТИКИ : конска опашка слот, совршен за влечење на вашиот пунџа или висок конска опашка преку.Конска опашка слот, совршен за влечење на вашиот пунџа или висок конска опашка преку.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите