.

.

Реверзибилна Магија Sequins Bling Мрежа Возач На Камион Бејзбол Топка Капа Сонцето Шапка

Реверзибилна Магија Sequins Bling Мрежа Возач На Камион Бејзбол Топка Капа Сонцето Шапка

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 50% Полиестер 50% домашни МИЛЕНИЧИЊА(Sequins).Предвремени затворање.Големина : Една големина одговара на повеќето за дами и тинејџерите w/ Прилагодливи брзо назад.Шефот на мерење : 56 cm, 22", Големина 7 ~ 59 см, 23-1/4", Големина 7-3/8. Гребенот : 3" Висина : 5".Повод : Секојдневниот flashy реверзибилна sequins vented мрежа возач на камион со долго гребенот да се покрие лицето.Совршен за на ден во сонцето, стакло врвот на законот за УВ заштита од сонцето.Лош коса ден, совршен за повикување дупка за вашиот пони опашка, притискање на клубови, танц рецитал, претстави, танц битка, одење на кучето, џогирање, работат надвор, вежбање, салата, училиште кампусот, топката игри, одмор и патувања.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мора да се прекрасни магија реверзибилна sequins искра bling bling секојдневниот воздух vented мека мрежа возач на камион 6 панел стакло бил цврст празно обичен прилагодливи snap назад бејзбол топка капа hat Everyone потреби капа како оваа за сите прилики, прилагодлив назад со внатрешни sweatband.Беспомошна криви гребенот.Она што за лош коса ден, совршен за повикување дупка за вашиот пони опашка.Одлична за сите сезони, Совршен за топло или ладно време да се задржи штетно сонцето и UV зраци од вашето лице.Одлично за секојдневна облека.Ќе комплимент било облека.Се меша и натпревар со вашиот постоечки гардероба.Одличен за одмор и активности на отворено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите