.

.

[50 Комплети - 24 мл.] Оброк Првично Контејнерите Со Капаци, 1 Оддел За Ручек Контејнери, Бенто Кутии, Храна Садовите За Складирање

[50 Комплети - 24 мл.] Оброк Првично Контејнерите Со Капаци, 1 Оддел За Ручек Контејнери, Бенто Кутии, Храна

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Вредност Пакет - 50 поставува на 1 комората 24 мл.оброк првично контејнери со херметички капаци.Свежо Печат Капаци - Голема како храна садовите за складирање за јадење подготовка или складирање на рецидив оброци.Печати на цврсто да се задржи свежа храна, ладна храна ладна и топла храна топло.Microwaveable, машина за миење на садови и замрзнувач безбедно така можете удобно да го користат како храна за еднократна употреба садовите за складирање, храна првично контејнери, дел за контрола на контејнери и оди контејнери.Издржливи - Направени од издржлив тешка категорија полипропилен што го прави овој бенто кутии силна и тешка и може да се поддржуваат големите храна без свиткување или напукнување, но сепак доволно светлина за да направи сметководствена тоа едноставно и лесно.Лесно да се Отвори - Херметички се преклопуваат, капаци што го прави тоа течење-доказ, и дизајниран со повеќе отворање на поени за да се избегне одлевање најчесто при отворање на сите одеднаш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите