.

.

GLTL TD4C Убавина/лаб Центрифуга, Дигитални Клупа-топ Центрифуга, 100-4000rpm (Max.3000xg), 8X(10-15) ml Цевки

GLTL TD4C Убавина/лаб Центрифуга, Дигитални Клупа-топ Центрифуга, 100-4000rpm (Max.3000xg), 8X(10-15) ml Цевки

мислење на клиентот:

DEN 1500.00
Достапност
Во достапна форма

★Дигитални клупа-топ центрифуга до 8x(10-15)mltubes. ★LCD дисплеј покажува време (20sec-99min) и брзината (100-4000rpm, до 3074xg).110v-60 Hz, 40 W. ★Безбедност капак-кодот се спречи отварање на центрифуга капакот додека роторот има престана да се врти, Автоматски ослободување на капакот кога операција престана да се спаси обработка на време. ★па дали ќе се работи на РПИ, PRF, мобилен перење или едноставно течност поделба протоколи, TD4 C е идеален избор за медицински, научни, клинички и индустриски апликации, и е поддржан од страна на нашата сеопфатна 1 година гаранција против производителите на дефекти.на GLTL TD4 C Убавина/лаб Центрифуга е CE, заверена и е произведен во нашите ISO 9001 сертифицирана фабрика;па дали ќе се работи на РПИ, PRF, мобилен перење или едноставно течност поделба протоколи.на GLTL TD4 C Убавина/лаб Центрифуга е CE, заверена и е произведен во нашите ISO 9001 сертифицирана фабрика;па дали ќе се работи на РПИ, PRF, мобилен перење или едноставно течност поделба протоколи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите