.

.

Yuehuam Новороденчињата Безделник Бебе Гнездо Преносни Новороденче Безделник за Бебето, Мека Дише Памук Бебе Креветчето Кревет за Бебе Дете Погоден за Новороденче од

Yuehuam Новороденчињата Безделник Бебе Гнездо Преносни Новороденче Безделник за Бебето, Мека Дише Памук Бебе

мислење на клиентот:

DEN 631.20
Достапност
Во достапна форма

Патент дизајн, поставен на bassinet е монтажни, лесен за миење и поддршка машина перат.Направени од памучен материјал, меки, кожни-friendly и дише.Преносни кревет со дршката е совршен безделник, остатокот на самото место, стомакот време помош и патување мат за вашето бебе.На У облик безбедно браник околу нашата доенечка гнездо е прилагодлив, лабава или тесни на drawstring да се вклопи во вашиот babys фигура.Со мека сите круг браник го прифаќа бебето и ги штити новороденче од судири и тркалање на бирото за развој на образованието, кои ќе им даде на вашето дете спокоен, и звук спиење во нивните прекрасна бебе гнездо bassinet.Карактеристики Направени од памучен материјал, меки, кожни - friendly и дише.Со мека сите круг браник го прифаќа бебето и ги штити новороденче од судири и тркалање на бирото за развој на образованието, кои ќе им даде на вашето дете спокоен, и звук спиење во нивните прекрасна бебе гнездо bassinet.Преносни кревет со дршката е совршен безделник, остатокот на самото место, стомакот време помош и патување мат за вашето бебе.На У облик безбедно браник околу нашата доенечка гнездо е прилагодлив, лабава или тесни на drawstring да се вклопи вашето бебе' s фигура.Патент дизајн, поставен на bassinet е монтажни, лесен за миење и поддршка машина перат.Спецификации на Боја : Виножито Сива Edge/ Шума Сива/ Малку Слон Сива/ Жирафа Сива Работ ( Изборен ) Материјал : Памук, Големина : 53* 88cm/ 20. 86* 34. 64in Внатрешна големина : 30* 68cm/ 11. 81* 26. 77in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4 - 1. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1* Преносни бебе креветчето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите