.

.

Fato де Treino Militar KEE.0266 - Водење - Edição Limitada

Fato де Treino Militar KEE.0266 - Водење - Edição Limitada

мислење на клиентот:

DEN 1092.00
Достапност
Во достапна форма

92% Poliéster, 8% Elastano.Conjunto де Fato де Treino став Homem, кор militar, composto por casaco де capuz com abertura де fecho e bolsos, e calça де punho com bolsos де fecho.Produção 100% Português.Материјал : 92% Poliéster, 8% Elastano Coleção : Outono/Inverno - 2021/2022 - EDIÇÃO LIMITADA Marca : Одржување на Идеална став qualquer atividade física.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите