.

.

QUNLIPAI Акрилик Кристал Синџир, за DIY за Шиење Облека и Додатоци SS12 (3мм) Сребрена Чаша Синџир,Lt Зелена,(Сребро) ss12 5yard

QUNLIPAI Акрилик Кристал Синџир, за DIY за Шиење Облека и Додатоци SS12 (3мм) Сребрена Чаша Синџир,Lt Зелена,(Сребро)

мислење на клиентот:

DEN 353.28
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет:Направени од кристално стакло и метални легури; Трајни, флексибилни, и светкавиот кристал синџир спакувани на пригоден гајтанот да се спречи entangling.Лесно се сече на : rhinestones се сите поврзани со mesh мрежа, кои лесно може да се сече со ножици, можете да ја исечете го на должина што сакате, ќе се применуваат до вашите чевли или панделки, удобен и лесен за употреба.Широко се користи : овој кристал синџир е идеален за употреба за торта topper разубавувањето, булчински sash појас, свадба партија декорација, свадба се облекуваат, роденден, танц костими, облека, чевли, свеќи, вазни, торта декорација или било кој друг што може да се замисли.Забелешка : Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!.Услуга:Високиот квалитет на производите и пријателски услуги на клиентите, ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори во 1 работен ден.Точка име : Акрилик Кристал Chain Material : Acrylic Color : 12 Color Process : лепак на/шие on Use : DIY,Облека,торба,shoessize : SS12(3.0 MM)Пакување : SS12 3yards,5yards,10yards.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите