.

.

Yippo Додатоци Обичај Врежани Персоналните Нерѓосувачки Челик Коска Форма Swaroski Циркони Куче Миленичиња ID Накит Bling Ознака

Yippo Додатоци Обичај Врежани Персоналните Нерѓосувачки Челик Коска Форма Swaroski Циркони Куче Миленичиња ID

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Високо полиран не ' рѓосувачки челик цврст метал.Ознака мерки : 37 mm (ширина) x 21 mm (должина).Вклучува сплит прстен за лесно прилог.Дијамант совет влечете врежани.Не ласер.Не се препорачува за секојдневна употреба или за активни домашни миленици, rhinestones може да дојде лабава и ознака лесно може да се изгребани.Овој прекрасен полиран не ' рѓосувачки челик ознака е направен со кубни циркони rhinestones.Сите ознаки се целосно полира со убаво и мазна завршница и да се снабдува со приложување прстени.Оваа ознака е наменет да биде декоративни парче накит и не е наменета за секојдневна употреба, груба игра, или употреба на туш.Rhinestones може да дојде лабава и ознака лесно може да се изгребани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите