.

.

2021 Topps Ажурирање #US198 Мајкл Kopech NM-МТ Чикаго Белата Сокс Бејзбол

2021 Topps Ажурирање US198 Мајкл Kopech NM-МТ Чикаго Белата Сокс Бејзбол

мислење на клиентот:

DEN 28.56
Достапност
Во достапна форма

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Белата Сокс.Мајкл Kopech.Едноставно Sandoval е во трговски картичка индустрија од 1993 година. Сите картички Nr Mt-Мт освен ако не е поинаку наведено.Сите картички се лично скенирани или се акции фотографии. 2021 Topps Ажурирање #US198 Мајкл Kopech NM-MT.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите