.

.

2017 Topps Бејзбол #341 Алекс Bregman Дебитант Картичка - 1 Службен Дебитант Картичка

2017 Topps Бејзбол 341 Алекс Bregman Дебитант Картичка - 1 Службен Дебитант Картичка

мислење на клиентот:

DEN 358.80
Достапност
Во достапна форма

Службен Дебитант Картичка.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во заштитен врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2017 Topps Бејзбол #341 Алекс Bregman Дебитант Картичка - Хјустон Astros.Ова е оригинален, автентичен бејзбол картичка на Алекс Bregman произведени од страна на Topps во 2017. Во горниот лев агол регионот на картичката ќе се види на официјалната РК логото, се укажува дека ова е вистински Дебитант Картичка.Картичката е во Близина на Нане да Нане состојба.Акции на фотографијата е прикажано.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите