.

.

1952 Topps # 148 CRM Џони Klippstein Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) (Крем Назад) EX Младенчиња

1952 Topps 148 CRM Џони Klippstein Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) (Крем Назад) EX Младенчиња

мислење на клиентот:

DEN 1716.00
Достапност
Во достапна форма

Варијација Крем Назад.Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Џони Klippstein фан!.Одлично за било Чикаго Младенчиња колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1952 Topps # 148 CRM Џони Klippstein Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) (Крем Назад) EX Младенчиња.Крем Back Dean Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : VN01 01 3320.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите