.

.

Tachibelle Професионални Природни Нокти Првично Dehydrate & Bond Буквар, Ноктите Протеини Бонд, да ви Помогне да се Придржуваат Природни Нокти за на доградба на Акрилни Прав и ?

Tachibelle Професионални Природни Нокти Првично Dehydrate & Bond Буквар, Ноктите Протеини Бонд, да ви Помогне

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

ЗА МАКСИМАЛНА АДХЕЗИЈА : најважниот чекор во било кој професионален вештачки нокти апликација е подготовка на ноктите плоча и да се создаде основа.Кога се користи заедно на високо-квалитетни производи ќе се спречи подигнување и да се обезбеди ноктите со etch да помогне да се придржуваат на природни нокти кревет површината.РАМНОТЕЖА & СПРЕЧИ : Нокти Првично е совршен за да се намали помине нафта & за да се создаде една силна основа.СЕ КОМПАТИБИЛНИ со сите гел на ноктите, акрилик прав и течност систем, како и какви било вештачки помине уметност.ЗА МАКСИМАЛНА АДХЕЗИЈА : најважниот чекор во било кој професионален вештачки нокти апликација е подготовка на ноктите плоча и да се создаде основа.Кога се користи заедно на високо-квалитетни производи ќе се спречи подигнување и да се обезбеди ноктите со etch да помогне да се придржуваат на природни нокти кревет површината.РАМНОТЕЖА & СПРЕЧИ : Нокти Првично е совршен за да се намали помине нафта & за да се создаде една силна основа.СЕ КОМПАТИБИЛНИ со сите гел на ноктите, акрилик прав и течност систем, како и какви било вештачки помине уметност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите