.

.

Професионални Гума База Гел Од Kodi | 8ml 0.27 мл | Впие Исклучување, полски Ноктите Грб Гел | За Долготрајни Ноктите Слој | Лесен За Употреба, Не-Токсични и Scentless | Излечи По?

Професионални Гума База Гел Од Kodi | 8ml 0.27 мл | Впие Исклучување, полски Ноктите Грб Гел | За Долготрајни

мислење на клиентот:

DEN 451.20
Достапност
Во достапна форма

ТРАЕН НОСАТ & БЕСПРЕКОРНА НОКТИТЕ во БОЈА СЛОЈ на Оваа помине вид третман гел е 100% не-токсични, scentless и безбедно помине производ кој ви обезбедува со недели-трајни беспрекорна носат и траен ноктите боја слој.КРАЈНАТА ПОМИНЕ ЗАШТИТА : Оваа база гума гел спречува чипови и одред ефикасно, плус, го заштитува декоративни гел лак слој од сите надворешни фактори.ЛЕСНА УПОТРЕБА ЗА СЈАЈНА НОКТИ : Нашите нокти заштита гел обезбедува рамномерен слој и е дизајниран за лесно апликации без неуредна се шири.Вашите нокти ќе бидат сјајни, како никогаш досега!.ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ИЛИ АМАТЕРСКИ ПОМИНЕ КРЕАЦИИ : проширена компатибилност со било помине во прав ги прави овие слој на ноктите производи совршен за професионални или DIY употреба и ноктите дека изгледа зачудувачки!.КОГА АВТЕНТИЧНОСТА ги ИСПОЛНУВА упатствата за КВАЛИТЕТ : Ако сте во потрага за автентична, сигурен и високо-квалитетни нокти заштита на производот, не гледам понатаму.Kodi база грб вклучува елегантна црна мат 8ml шише за стилски и импресивна помине уметност!.Воведување На Професионални Гума База Гел Од Kodi!Оваа неверојатна помине третман е достапна во елегантни, црна мат шише наменета за практично користење.Гумена База Гела нова генерација производи со уникатен состав кој овозможува обложување тежина, еластичноста и максимална отпорност на абење.Оваа алатка се користи како база и се применува на гел-лак палто за неверојатно нокти.На professionalrubber гел обезбедува одлична потпора на гел лак со природни нокти, плус, има дисперзија слој.Предности на производот : Таа обезбедува рамномерен слој Издржливост & долгорочни носат-способност Спречува чипови & одред На слатка конзистентност и цена-ефикасен проток Лесно да се примени & не се шири Оптимална за тенки, кршливи нокти, проблематичниот со тешка irregularities Application Препораки : нанесете тенок слој на Лекување време од 2 минути под 36 W УВ или 30 секунди под LED светилка Лесно да се отстранат со користење на специјални алатки тоа совети off Purchase Вашиот Гума База Гел Додека Дотурот Минатата!Скролувајте Нагоре & Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите