.

.

Моќ Банка Брзо Полнење со Изграден во Кабелот, VRURC 20000mAh PD22.5W USB C Преносни Полначот со USB, Микро Канапи, 4 Излез 2 за Внесување LED Дисплеј Компактни Надворешни Телефонск?

Моќ Банка Брзо Полнење со Изграден во Кабелот, VRURC 20000mAh PD22.5W USB C Преносни Полначот со USB, Микро

мислење на клиентот:

DEN 446.40
Достапност
Во достапна форма

⚡【Изградена-во Брзо Држачи за Кабли 】20000mah брзо пренослив апарат вграден USB-C кабел (9v/2a), i Phone кабел (9v/2.2 а), и микро-кабел (5v/2.4 а), поддршка за брзо полнење за мобилни телефони директно, исто така, изградена на 5v/2a USB-A текст кабел за надополнување.овој пренослив батерија полнач поддржува полнење за вашите уреди во било каде, кога ќе немаат дополнителни кабли. ⚡【22.5 W Голема Брзина на Полнење】Во согласност со најновите полнење стандарди, овој мобилен телефон батеријата пакет со USB излезен порт поддржува до 22.5 W моќ на испорака 3.0 брз полнач, им овозможува на телефонот да биде целосно наполнета брзо 4 пати од нормалната телефон полнење банка.USB C текст порта max 9 V/2 A струја, целосно да ја наполните овој мобилен моќ банка, само 6 часа. ⚡【Против пролизгување и Капка-доказ Дизајн 】Не се лизга и анти-нула дизајн на површината нека овој надворешни полначот како нови за долго време.Кабелот на правото на преносни батеријата копија може да се користи како lanyard да виси на ранец за да се спречи паѓање.исто така, како микро кабел за полнење за Android, Кога тоа е извлечен надвор. ⚡【Компактен Дизајн со Моќен Капацитет】Компактен тенок моќ банка изграден во кабли со 20000mah батеријата со полн капацитет, ќе може да се наплаќаат за Air Pods Про 25 пати, i Phone12 околу 3.2 пати, Samsung S20 за 3 пати.мулти излез кабел и пристаништа, можете да го полните 4 уреди во исто време, заштедува повеќе време. ⚡【Интелигентни Безбедно Полнење】со Користење на високо-квалитетни литиум полимер батерија и паметни чип спречи кратки-коло, над-струја, во текот-напон, над-топлина.* ПРОИЗВОД ПАКЕТ : 1×Моќ банка 20000mah, 1x Упатство.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ги реши за вас во рок од 12 часа.големина:6.14*2.75*1.03 инчен (15.6 cm*7.0 cm*2.6 см).тежина:13.96 Оз (396 g). 18 W Микро USB кабел за Android директно. 18 W USB-C кабел за Samsung директно.PD 20 W кабел може да се користи за да i Phone директно.Вграден USB-кабел (10 W) за практично ја дополните директно.Компактен Пренослив Апарат со Вграден Кабел за Брзо Полнење Директно.големина:6.14*2.75*1.03 инчен (15.6 cm*7.0 cm*2.6 см)тежина:13.96 Оз (396 g)18 W Микро USB кабел за Android directly18 W USB-C кабел за Samsung directly PD 20 W кабел може да се користи за да i Phone directly Built -во USB-кабел (10 W) за практично ја дополните директно.Нема потреба да се носат било кабли кога излегувам и да се грижите за губење, сите кабли за полнење да се чуваат на моќ банка.Можете брзо полнење 4 уреди во исто време преку вградениот кабел и USB-порта (PD 22.5 W), која заштедува време, поефикасно.USB излезен порт е до 22.5 W,4 пати со голема брзина на полнење од други нормално батеријата банки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите