.

.

Замена за Garmin Nuvi 265W Батерија - Компатибилен со Garmin GPS Навигатор на Батеријата (1300mAh 3.7 V Литиум Полимер)

Замена за Garmin Nuvi 265W Батерија - Компатибилен со Garmin GPS Навигатор на Батеријата (1300mAh 3.7 V Литиум

мислење на клиентот:

DEN 128.64
Достапност
Во достапна форма

Замена на Garmin Nuvi 265 W Батеријата.Замена за Garmin GPS Navigator Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 1300m Ah, Upstart Батеријата Бренд.Garmin Nuvi 265 W Батерија - го Заменува Garmin GPS Navigator Батерии (3.7 V, 1300m Ah, Литиум Полимер, Доживотна Гаранција).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите