.

.

2500mAh GP350 Радио Замена на Батеријата за полнење за Motorola HNN9360, HNN9360A, HNN9360B, HNN9360C

2500mAh GP350 Радио Замена на Батеријата за полнење за Motorola HNN9360, HNN9360A, HNN9360B, HNN9360C

мислење на клиентот:

DEN 525.60
Достапност
Во достапна форма

Одговара за полнење за Motorola двонасочна Радио GP350 (модел).Го заменува за полнење за Motorola Батеријата HNN9360, HNN9360 A, HNN9360 B, HNN9360 C (дел број). 2500m Ah 7.5 Volts Ni-МЗ на Батерија на Мобилен.Overcharger и Discharger Коло Заштита & CE/Ro HS/ISO 9001 Сертификати. 100% Сосема Нов & 12-Месечна Гаранција & 14-Ден Пари Гаранција.INTRODUCTIONDirect од Производителот Камерон Кинеско.Прифатлива цена!Посветени да го користите добар квалитет На + клетки.Долга-трајни и високо стабилни перформанси.Висок полнење ефикасност и ниска само-отпуштање.Лесно да го замени на оригинални Motorola двонасочна Радио.Превозот од USPS Стандард.Достапни професионални услуги на клиентите(одговор во 24hrs).COMPATIBILITYCompatible With Motorola GP350 Replace For Motorola HNN9360 Motorola HNN9360 AMotorola HNN9360 BMotorola HNN9360 CFEATURES Состојба : 100% Сосема Нов со Совршен Пакување Батерија Тип : Ну-МЗ Излезен Напон : 7.5 Volts Капацитет : 2500m Ah/18.75 Пот Боја : Црна Гаранција : 12 Months Dimension : 142.10 x 62.80 x 18.90 mm INSTRUCTIONPlease проверите оригиналот на батеријата модел, дел број, димензија.Бидете сигурни дека ќе го добиете точниот батеријата.Ако постои нешто несигурно, ве молиме да бидат слободни да контакт.ВРАЌАЊЕ POLICY1. Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Имаме 12-месечен производителот гаранција. 2. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, pls контактирајте со нас Преку e-mail за делумно/целосно враќање на средствата или замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите